MTC 2001


MTC 2001 Totaal Klassement


Gesorteerd op klassement, totaaltijd

 
StartNr  Klassement  Naam                      Plaats      Tijd 2000m     Tijd 8000m     Tijd  500m     Totaal

38       Dames       Kippûh-krägt              De Lier     00:17:36.00    01:15:14.00    00:04:05.12    00:13:11.24
36       Dames       Safari                    Nijmegen    00:17:32.00    01:20:15.00    00:04:08.91    00:13:32.84
34       Dames       Franciscusgroep Dames     Maasland    00:18:35.00    01:17:33.00    00:04:11.57    00:13:41.13
33       Dames       Triton                    Culemborg   00:18:51.00    01:27:47.00    00:04:42.81    00:14:54.74
37       Dames       Brandaen Dames            Barendrecht 00:19:03.00    01:31:28.00    00:04:41.53    00:15:10.28
31       Dames       Wilhelmina Dames          Utrecht     00:18:15.00    01:40:05.00    00:04:42.83    00:15:31.89
32       Dames       Nautilus dames            Zutphen     00:20:27.00    01:50:19.00    00:04:47.84    00:16:48.27

2        Heren       Biereco Herverbebouwingen Vreeswijk   00:14:00.00    01:04:33.00    00:03:24.56    00:10:56.62
19       Heren       Brandaen Loodsen          Barendrecht 00:14:45.00    01:03:38.00    00:03:24.59    00:11:04.46
21       Heren       Atlantis 2                De Lier     00:14:23.00    01:05:07.00    00:03:25.38    00:11:05.31
16       Heren       NO DAAP                   Maasland    00:14:25.00    01:03:42.00    00:03:31.34    00:11:06.46
20       Heren       Atlantis 1                De Lier     00:14:44.00    01:03:26.00    00:03:29.62    00:11:08.49
11       Heren       SoJo & Co                 Maasland    00:14:51.00    01:03:33.00    00:03:30.38    00:11:11.44
6        Heren       Nautilus Loodsen          Zutphen     00:15:03.00    01:08:46.00    00:03:27.50    00:11:31.12
4        Heren       Doorstoters 1             Haarlem     00:15:19.00    01:06:26.00    00:03:34.62    00:11:33.49
1        Heren       Bernhard 1                Vreeswijk   00:14:58.00    01:07:48.00    00:03:35.22    00:11:33.97
3        Heren       Bernhard 3                Vreeswijk   00:15:48.00    01:12:54.00    00:03:51.28    00:12:21.65
10       Heren       De kikkers                Nijmegen    00:16:48.00    01:13:28.00    00:03:52.81    00:12:40.31
9        Heren       Franciscusgroep           Maasland    00:16:47.00    01:16:18.00    00:03:52.85    00:12:50.72
17       Heren       Club van 100              Den Haag    00:16:48.00    01:23:40.00    00:03:53.15    00:13:18.90
27       Heren       De Poppensnorren          IJmuiden    00:18:20.00    01:19:08.00    00:03:49.41    00:13:21.16
8        Heren       Wilhelmina Heren          Utrecht     00:17:06.00    01:15:39.00    00:05:17.22    00:14:17.40
26       Heren       Shantykoor                IJmuiden    00:18:48.00    01:29:32.00    00:04:05.41    00:14:23.16
5        Heren       Doorstoters 2             Haarlem     00:18:00.00    01:32:31.00    00:04:12.06    00:14:28.99
18       Heren       Brandaen guppies          Barendrecht 00:17:50.00    01:37:02.00    00:03:59.50    00:14:30.87
15       Heren       Kontiki 2                 Haarlem     00:20:28.00    01:22:17.00    00:04:19.47    00:14:35.03
14       Heren       Kontiki 1                 Haarlem     00:20:13.00    01:29:00.00    00:03:58.47    00:14:35.47
23       Heren       M.H. Trompwacht Loodsen   Kwintsheul  00:24:15.00    01:40:42.00    00:06:06.34    00:18:27.71
7        Heren       Nautilus WV               Zutphen     00:19:17.00    13:19:31.00    00:04:10.06    00:58:57.49
24       Heren       M.H. Trompwacht Stam      Kwintsheul  00:20:51.00    13:51:29.00    00:05:59.10    01:03:09.91
12       Heren       Baracuda                  Utrecht     00:33:32.00    23:59:59.00    00:04:09.53    01:42:32.46
13       Heren       J.P. Coen                 Utrecht     00:31:52.00    23:59:59.00    00:05:48.68    01:43:46.61
25       Heren       Borcummerrifwacht         Kortenhoef  23:59:59.99    23:59:59.00    23:59:59.99    31:29:59.91
22       Heren       M.H. Trompwacht WV        Kwintsheul  23:59:59.99    23:59:59.00    23:59:59.99    31:29:59.91

Galeienbokaal        :  Triton, Culemborg
Wilhelminabokaal     :  Club van 100, Utrecht
Vehikel Nacht Trofee :  Brandaen Loodsen, Barendrecht

© Stichting Merwede Trinity Cup