MTC 2005

Merwede Trinity Cup 2005
 


 

  Ploegnaam Startnr 500m 2000m 8000m Totaal
Dames
1 Kippuh Kragt 10 00:03:47 00:17:05 01:14:48 00:12:44
2 Brandaen dames 6 00:03:50 00:17:50 01:21:38 00:13:24
3 Tussendoortjes 3 00:03:59 00:18:41 01:20:22 00:13:41
4 Duh Stigting Lady s 5 00:04:02 00:18:02 01:23:23 00:13:45
5 Heulse Vrouwen 6 00:04:17 00:19:59 01:24:48 00:14:34
6 Ikeejaa uit Snorrevork 9 00:04:15 00:19:52 01:30:37 00:14:53
7 The Leading Lady s 2 00:04:40 00:21:48 01:42:34 00:16:31
8 Wilhelmina dames 1 00:04:26 00:21:01 01:50:20 00:16:36
9 Nautilus dames 8 00:04:18 00:21:15 02:18:19 00:18:16
Heren
1 Biereco Verherbebouwingen 17 00:03:19 00:14:19 01:02:25 00:10:47
2 Het Zuiderkruis 33 00:03:24 00:15:22 01:05:50 00:11:22
3 Tjatjeempie Loodsen 32 00:03:23 00:15:36 01:06:30 00:11:26
4 Pakjesboot 12 29 00:03:23 00:16:05 01:08:16 00:11:40
5 Nautilus I 28 00:03:30 00:15:51 01:07:29 00:11:41
6 VZ en co 44 00:03:28 00:15:57 01:09:04 00:11:47
7 Brandaen loodsen 22 00:03:26 00:15:59 01:10:11 00:11:49
8 Procyonstam 27 00:03:29 00:16:11 01:09:55 00:11:54
9 Loodschen 121 20 00:03:34 00:16:14 01:10:26 00:12:02
10 Geen Gezeik 30 00:03:28 00:16:23 01:12:25 00:12:05
11 De Luie Loodsen 38 00:03:45 00:16:21 01:10:19 00:12:14
12 De Poppensnorren 48 00:03:42 00:16:17 01:11:55 00:12:16
13 Insulaestam 45 00:03:42 00:16:42 01:12:01 00:12:23
14 Hatseflats en de Ouwe Meuk 21 00:03:33 00:17:03 01:15:02 00:12:30
15 Doorstoters 51 00:03:35 00:16:58 01:16:59 00:12:38
16 Wilde Eenden 25 00:03:26 00:17:17 01:18:09 00:12:38
17 Gelijk Gaos 36 00:03:40 00:17:35 01:13:50 00:12:41
18 De Paarse Prutsers 41 00:03:48 00:16:23 01:17:26 00:12:44
19 Gelijk maar toch Gaos 31 00:03:43 00:17:29 01:16:21 00:12:51
20 De Henkies 47 00:03:52 00:17:47 01:12:42 00:12:51
21 De naturisten 14 00:03:48 00:18:02 01:12:56 00:12:52
22 Waterscouting.com 35 00:04:03 00:16:33 01:14:50 00:12:52
23 J.P. Coen 11 00:03:46 00:16:53 01:18:55 00:12:55
24 De Bemanning – Heren 40 00:03:41 00:17:51 01:17:35 00:13:00
25 Tekakwitha 16 00:03:57 00:17:03 01:17:48 00:13:05
26 Heulse Mannen I 46 00:03:43 00:17:10 01:21:55 00:13:07
27 De Rugby ers 52 00:03:42 00:17:27 01:22:08 00:13:12
28 Smirnoff 23 00:03:46 00:17:07 01:23:34 00:13:16
29 Lucifer 49 00:03:54 00:18:42 01:19:54 00:13:34
30 Heulse Mannen II 50 00:03:45 00:18:49 01:25:33 00:13:48
31 Thetis 12 00:03:58 00:19:02 01:23:58 00:13:59
32 L.O.M.P. 19 00:03:40 00:17:46 01:35:14 00:14:04
33 De Bemanning – Combi 4 00:03:49 00:20:36 01:31:47 00:14:42
34 Kon-Tiki II 26 00:03:49 00:22:57 01:25:02 00:14:53
35 Nautilus II 42 00:03:47 00:17:02 01:51:05 00:14:59
36 Voosbinkie 43 00:04:38 00:21:27 01:27:12 00:15:27
37 Wilhelmina 13 00:04:26 00:17:24 01:47:06 00:15:29
38 Baracuda WV 15 00:04:08 00:19:28 01:54:37 00:16:10
38 Kon-Tiki I 24 00:03:49 00:18:42 02:46:57 00:18:56
Baracuda loodsen 18 23:59:59 00:18:23 23:59:59 23:59:59
Batsje Nooitgenoeg 34 23:59:59 23:59:59 23:59:59 23:59:59
Shantykoor 37 23:59:59 23:59:59 23:59:59 23:59:59
De Reddertjes 39 23:59:59 00:20:47 23:59:59 23:59:59

Getoonde informatie biedt geen garantie op uiteindelijke uitslagen.
Onder voorbehoud van reken- en typefouten. Aan getoonde informatie kunnen geen
rechten worden ontleend!!!
 

© 2005 Stichting Merwede Trinity
Cup