MTC 2008

Dames
Ploegnaam Startnummer 2000m 8000m 500m Totaal
1 Brandaen Dames 1 00:17:50 01:17:59 00:04:00 00:13:20
2 WildeWieven 6 00:17:55 01:24:34 00:03:52 00:13:38
3 Wilhelmina Dames 3 00:18:55 01:23:42 00:03:56 00:13:54
4 J.P.Coen Dames 2 00:17:43 01:27:02 00:04:11 00:14:03
5 The bitches 7 00:18:51 01:27:34 00:04:20 00:14:31
6 De Poessies 4 00:19:26 01:29:04 00:04:18 00:14:44
7 Pink Lady 5 00:19:28 01:31:09 00:04:27 00:15:01
8 Bossche bollen 8 00:25:13 23:59:59 00:04:50 01:41:08
Heren
Ploegnaam Startnummer 2000m 8000m 500m Totaal
1 Biereco 21 00:13:47 00:59:19 00:03:14 00:10:24
2 Klimop Loodsen 49 00:14:35 01:02:15 00:03:22 00:10:55
3 Eigen stuurboord eerst 31 00:14:43 01:02:52 00:03:22 00:10:59
4 Bokkenpoten 17 00:14:36 01:05:12 00:03:26 00:11:09
5 Brandaen Loodsen 23 00:15:13 01:06:22 00:03:25 00:11:22
6 De Rugbyers 57 00:15:20 01:06:01 00:03:28 00:11:26
7 Het Zuiderkruis 1 28 00:15:19 01:06:39 00:03:32 00:11:32
8 Tjatjeempie Loodsen 22 00:15:31 01:10:55 00:03:31 00:11:50
9 L.O.M.P. II 32 00:15:52 01:09:32 00:03:32 00:11:51
10 Teka 47 19 00:15:37 01:09:36 00:03:37 00:11:52
11 Pakjes boot 12 50 00:16:08 01:08:36 00:03:37 00:11:56
12 Thiassi 46 00:15:44 01:13:50 00:03:30 00:12:03
13 Wilhelmina Heren 16 00:15:18 01:13:40 00:03:45 00:12:11
14 Gelijk Gaos 39 00:16:12 01:10:02 00:03:50 00:12:16
15 Non Aegre 54 00:16:31 01:14:19 00:03:30 00:12:17
16 Adr Team 41 00:16:54 01:10:30 00:03:40 00:12:18
17 JAN 36 00:15:49 01:14:23 00:03:45 00:12:21
18 Triton ZVL 18 00:16:06 01:13:29 00:03:48 00:12:26
19 Bruiloftsteam 37 00:17:13 01:13:22 00:03:38 00:12:31
20 Toekomst I 52 00:17:03 01:13:45 00:03:41 00:12:33
21 Brandaen Wilde Vaart 44 00:17:12 01:11:23 00:03:50 00:12:36
22 Procyon stam 30 00:17:15 01:13:38 00:03:42 00:12:37
23 Bommeltop 25 00:17:13 01:16:06 00:03:35 00:12:38
24 Gelijk maar toch Gaos 42 00:16:04 01:16:11 00:03:52 00:12:39
25 Daltons 40 00:17:19 01:14:02 00:03:43 00:12:41
26 Pink Party Boys 20 00:16:54 01:14:29 00:03:53 00:12:46
27 Brandaen Guppies 53 00:16:50 01:15:31 00:03:57 00:12:52
28 J.P.Coen Heren 1 14 00:16:43 01:19:57 00:03:48 00:12:58
29 Prins Bernhard WV 11 00:17:09 01:17:06 00:03:52 00:12:59
30 Geen Gezeik 43 00:17:25 01:18:09 00:03:51 00:13:05
31 Het Zuiderkruis 2 48 00:16:34 01:25:09 00:03:51 00:13:19
32 Triton WV 13 00:17:35 01:19:54 00:03:57 00:13:20
33 Bemanning 29 00:20:26 01:16:47 00:03:45 00:13:40
34 De Heul 1 45 00:17:28 01:27:07 00:03:58 00:13:47
35 Team Smirnoff 33 00:18:50 01:26:36 00:03:45 00:13:53
36 Toekomst II 56 00:17:35 01:27:08 00:04:13 00:14:04
37 De Heul 2 55 00:18:08 01:28:50 00:04:14 00:14:19
38 KGB 38 00:18:11 01:36:20 00:03:51 00:14:25
39 Jan Bagger stam 47 00:17:39 01:29:34 00:04:26 00:14:27
40 Bieracuda 12 00:20:36 01:21:49 00:04:12 00:14:28
41 Henkies 35 00:18:41 01:28:10 00:04:39 00:14:50
42 Clavus Bracae 34 00:18:44 01:56:14 00:03:59 00:15:56
43 L.O.M.P. I 15 00:24:39 01:24:41 00:04:37 00:16:05
44 Wilde Schaepekoppen 51 00:20:11 01:46:58 00:04:30 00:16:14
45 Wetro Wilde Vaart 24 00:22:21 01:47:35 00:05:29 00:17:48
46 Raro-Nuku 27 00:23:27 01:53:27 00:05:13 00:18:11

Getoonde informatie biedt geen garantie op uiteindelijke uitslagen. Onder voorbehoud van reken- en typefouten. Aan getoonde informatie kunnen geen rechten worden ontleend!!!
© 2008 Stichting Merwede Trinity Cup