MTC 2012

Merwede Trinity Cup 2012
 


 

  Ploegnaam Startnummer 2000m 8000m 500m Totaal
Dames
1 Loodsen Dames Brandaen 2 00:16:41 01:12:02 00:03:47 00:12:27
2 Triton Dames 6 00:17:28 01:17:10 00:03:52 00:13:03
3 Wilde Vaart Dames Brandaen 3 00:18:03 01:21:29 00:04:00 00:13:36
4 Klimop Dames 1 00:19:47 01:28:12 00:04:05 00:14:33
5 Wilhelmina Dames 5 00:17:50 01:46:25 00:03:49 00:14:56
6 Wilhelmina Wilde Vaart Dames 4 00:19:08 01:29:51 00:04:33 00:14:57
Heren
1 Loodsen AA brandaen 33 00:14:36 01:04:30 00:03:15 00:10:56
2 Loodsen Brandaen 40 00:14:50 01:03:55 00:03:35 00:11:17
3 Klimop Loodsen 39 00:15:24 01:06:26 00:03:29 00:11:29
4 TEKA47 17 00:15:57 01:07:58 00:03:26 00:11:40
5 Eigen Stuurboord eerst 23 00:15:35 01:08:09 00:03:35 00:11:44
6 L.O.M.P. 26 00:15:51 01:11:04 00:03:29 00:11:54
7 Triton Heren 42 00:16:15 01:10:19 00:03:28 00:11:55
8 Het Zuiderkruis 32 00:16:33 01:08:48 00:03:37 00:12:03
9 Thiassi 20 00:16:30 01:12:08 00:03:31 00:12:09
10 Bommelding 16 00:16:17 01:10:04 00:03:44 00:12:10
11 Wilde Vaart Brandaen 12 00:16:40 01:10:42 00:03:36 00:12:11
12 De knaapjes sr. 25 00:16:33 01:13:59 00:03:35 00:12:21
13 Bokkepoten 27 00:16:27 01:15:32 00:03:39 00:12:29
14 JP Coen 1 28 00:15:35 01:23:11 00:03:25 00:12:31
15 Mijbest Asbest 34 00:17:09 01:13:38 00:03:44 00:12:37
16 Roeiteam “De Scrale Ster” 15 00:16:29 01:18:44 00:03:55 00:12:58
17 Gaos 36 00:17:04 01:19:16 00:03:54 00:13:07
18 Wilhelmina Heren 1 14 00:16:53 01:23:46 00:03:44 00:13:11
19 Team Jan 22 00:16:44 01:21:38 00:03:58 00:13:15
20 Jan Bagger Stam 38 00:17:38 01:19:23 00:03:56 00:13:18
21 Wilde Vaart guppies 41 00:17:15 01:26:30 00:03:41 00:13:24
22 De Knaapjes jr. 30 00:17:53 01:26:20 00:03:43 00:13:35
23 De 7e Generatie 37 00:18:32 01:29:09 00:03:44 00:13:56
24 Wilhelmina Wilde Vaart 11 00:17:13 01:26:14 00:04:19 00:14:01
25 De toekomstige bemanning 35 00:18:18 01:33:16 00:04:08 00:14:32
26 Kon-Tiki 2 18 00:21:17 01:25:47 00:03:59 00:14:40
27 Wilde Schapenkoppen 24 00:19:44 01:28:20 00:04:18 00:14:45
28 Kon-Tiki 1 13 00:18:54 01:44:55 00:04:07 00:15:24
29 Woeste Willem 21 00:21:46 01:33:52 00:04:56 00:16:15
30 Bootje 1-Non Aegre 19 00:16:24 n.v.t. 00:03:27 n.v.t.
31 Kon-Tiki 3 31 n.v.t. 01:38:08 00:04:50 n.v.t.
32 Roeiploeg Hogeschool Utrecht 29 n.v.t. n.v.t. 00:02:37 n.v.t.

 

Getoonde informatie biedt geen garantie op uiteindelijke uitslagen. Onder voorbehoud van reken- en typefouten. Aan getoonde informatie kunnen geen rechten worden ontleend!!!
 

© 2012 Stichting Merwede Trinity Cup