MTC 2013

Merwede Trinity Cup 2013
 


 

Klassement Ploeg Startnummer 2000m 8000m 500m MTC
1e Dames Loodsen Dames 7 00:17:43.7 01:19:26.9 00:03:53.0 00:13:16.85
2e Dames Wilhelmina Dames 1 3 00:18:12.5 01:22:28.1 00:03:45.4 00:13:27.78
3e Dames Sloephoeren 1 00:20:16.8 01:22:47.7 00:03:49.1 00:14:03.78
4e Dames De Leliesletjes 8 00:19:26.8 01:21:06.1 00:04:12.3 00:14:08.13
5e Dames Wilde Vaart Dames 6 00:20:28.9 01:23:29.9 00:04:01.3 00:14:21.64
6e Dames JP Coen dames 9 00:19:31.8 01:32:23.1 00:04:05.5 00:14:44.89
7e Dames Triton Dames 2 00:24:25.8 01:19:30.3 00:03:54.3 00:14:58.89
8e Dames Danoontje Power! 5 00:20:01.9 01:58:54.7 00:04:11.3 00:16:37.69
1e Heren Loodsen AA Brandean 25 00:15:07.1 01:02:23.1 00:03:11.7 00:10:52.41
2e Heren Brandaen Loodsen Heren 18 00:15:15.5 01:04:52.1 00:03:19.3 00:11:11.43
3e Heren Roeibeesten 17 00:15:57.5 01:09:43.4 00:03:21.4 00:11:42.23
4e Heren Wilde Vaart Heren 15 00:16:17.8 01:08:06.3 00:03:23.8 00:11:43.64
5e Heren de Papa’s 40 00:15:55.9 01:07:48.1 00:03:30.9 00:11:44.13
6e Heren L.O.M.P. I 11 00:16:30.6 01:08:21.6 00:03:20.6 00:11:44.6
7e Heren Eigen stuurboord eerst!!! 24 00:16:23.6 01:09:39.1 00:03:28.1 00:11:55.19
8e Heren JP Coen 1 13 00:16:05.2 01:12:41.0 00:03:22.4 00:11:56.26
9e Heren TEKA 47 26 00:16:59.2 01:11:29.9 00:03:29.7 00:12:12.61
10e Heren Bokkepoten 32 00:17:09.3 01:14:24.7 00:03:44.8 00:12:41.16
11e Heren Bommelding 36 00:17:30.2 01:16:36.8 00:03:33.5 00:12:43.35
12e Heren De Toekomstige Bemanning 37 00:17:29.6 01:16:52.1 00:03:47.6 00:12:58.25
13e Heren Team Jan 29 00:17:41.0 01:18:53.3 00:03:40.1 00:13:01.18
14e Heren De Toekomst 38 00:17:14.6 01:23:19.9 00:03:35.5 00:13:06.64
15e Heren De Beunhazen 12 00:18:02.4 01:18:03.7 00:03:47.6 00:13:10.93
16e Heren Hiha Wiva 14 00:18:21.2 01:18:12.7 00:03:49.2 00:13:17.79
17e Heren Snel staal! 23 00:18:57.3 01:18:31.3 00:03:40.5 00:13:19.28
18e Heren Naar de Getver 19 00:18:31.1 01:19:15.0 00:03:46.2 00:13:21.16
19 Heren Wilhelmina heren 4 20 00:19:03.6 01:25:33.8 00:03:46.8 00:13:53.56
20e Heren #yolo 39 00:19:04.1 01:27:19.1 00:03:45.6 00:13:59.06
21 Heren Dont drink and drijf 30 00:19:51.6 01:25:04.1 00:03:51.1 00:14:08.00
22e Heren Triton Heren 33 00:19:53.6 01:28:05.4 00:03:48.6 00:14:17.33
23e Heren Loodsen Kon-Tiki 1 27 00:19:23.5 01:34:06.6 00:03:39.1 00:14:22.88
34e Heren L.O.M.P. II 22 00:19:36.1 01:38:26.1 00:03:49.5 00:14:52.65
25 Heren De 7e Generatie 35 00:18:35.1 01:38:18.8 00:04:37.1 00:15:24.55
36e Heren Girl Power 34 00:19:06.4 01:43:03.2 00:04:11.7 00:15:24.75
27 Heren WiVa Kon-Tiki 16 00:24:51.3 01:50:19.9 00:04:10.4 00:17:16.96
38e Heren Stampertjes 21 00:24:05.7 01:49:14.6 00:05:34.8 00:18:25.88
29 Heren De Wilde Schaepekoppen 28 00:26:21.5 02:16:29.6 00:05:23.3 00:20:30.52
30e Heren Loodsen Kon-Tiki 2 31 –:–:–.– 01:38:43.5 00:04:52.3 –:–:–.–

  • Galeienbokaal Dames : Wilhelmina Dames 1
  • Galeienbokaal Heren : Loodsen AA Brandaen
  • Wilhelminabokaal : #yolo
  • Mispoes : L.O.M.P. I

 

Getoonde informatie biedt geen garantie op uiteindelijke uitslagen. Onder voorbehoud van reken- en typefouten. Aan getoonde informatie kunnen geen rechten worden ontleend!!!
 

© 2013 Stichting Merwede Trinity Cup