MTC 2014

Merwede Trinity Cup 2014
 


 

Klassement StartNR Ploegnaam 2km 8km 500m MTC-tijd
D 1 Loodsen Dames Brandaen 00:17:03.1 01:16:55.6 00:03:49.5 00:12:53.75
D 3 Triton Dames 00:17:19.3 01:19:36.3 00:03:52.4 00:13:10.74
D 2 Wilhelmina Dames 1 00:17:27.3 01:23:12.6 00:03:54.9 00:13:28.76
D 7 LOMPER 00:18:00.7 01:28:42.4 00:03:57.8 00:14:00.62
D 6 Wilde Vaart Dames Brandaen 00:17:36.6 01:30:01.1 00:04:11.6 00:14:13.31
D 5 Asbest Mijbest 00:20:45.8 01:30:46.6 00:04:14.2 00:15:06.06
D 4 Danoontje Powerrr!!! 00:19:03.6 01:44:28.2 00:04:14.9 00:15:32.56
Klassement StartNR Ploegnaam 2km 8km 500m MTC-tijd
H 17 Loodsen AA 00:14:33.3 01:03:58.5 00:03:14.2 00:10:52.43
H 39 Loodsen Heren Brandaen 00:15:01.3 01:03:32.8 00:03:13.1 00:10:56.72
H 18 De papa’s 00:14:53.5 01:07:58.8 00:03:30.9 00:11:29.2
H 30 L.O.M.P. I 00:15:38.5 01:07:42.8 00:03:23.7 00:11:32.25
H 12 Triton Heren 00:15:20.3 01:07:09.4 00:03:30.6 00:11:32.51
H 11 TEKA 47 00:15:12.7 01:08:41.1 00:03:33.0 00:11:38.74
H 25 Eigenstuurboord Eerst 00:15:41.3 01:09:08.5 00:03:27.5 00:11:42.10
H 33 Jonge Loodsen Brandaen 00:15:38.2 01:11:49.3 00:03:27.4 00:11:51.28
H 24 JP Coen 1 00:15:27.3 01:14:06.7 00:03:27.1 00:11:56.84
H 16 Wilde Vaart Heren 00:16:12.8 01:13:48.1 00:03:38.1 00:12:18.05
H 28 Team Jan 00:16:33.9 01:13:50.3 00:03:35.3 00:12:20.66
H 35 L.O.M.P. II 00:17:03.5 01:15:30.6 00:03:41.3 00:12:40.33
H+ 15 Bommel-ding 00:17:01.3 01:17:19.2 00:03:42.7 00:12:47.97
H+ 23 De Beunhazen 00:18:29.9 01:13:23.7 00:03:44.2 00:12:56.90
H 13 De heren van Wilhelmina 00:17:23.8 01:20:43.5 00:03:33.4 00:12:57.06
H 36 Toekomstige Bemanning 00:17:19.8 01:26:30.6 00:03:47.1 00:13:31.46
H 21 Bootje 1- Non Aegre 00:16:22.9 01:35:11.8 00:03:42.6 00:13:45.31
H+ 14 HI HA WIVA 00:18:56.5 01:25:56.9 00:03:56.2 00:14:02.63
H+ 20 Schaepekoppen 1 00:19:22.7 01:23:13.1 00:04:03.1 00:14:05.84
H 22 Team Smirnoff 00:18:44.9 01:37:30.3 00:03:27.3 00:14:14.16
H+ 32 Stootselam 00:17:47.5 01:30:25.8 00:04:09.1 00:14:15.08
H 34 ADR 00:20:13.4 01:33:42.6 00:03:57.9 00:14:52.66
H 37 Bootje 2- Clavus Bracae 00:20:19.8 01:34:43.4 00:04:19.1 00:15:19.26
H 38 De Daadkracht 00:18:56.1 01:54:24.9 00:03:47.1 00:15:40.18
H+ 31 Woeste Willem 00:18:58.7 01:56:13.2 00:03:57.6 00:15:58.1
H+ 27 Soepele badgasten 00:22:20.6 01:57:14.1 00:04:34.7 00:17:29.48
H+ 29 Schaepekoppen 2 –:–:–.– 02:07:41.4 00:04:43.1 –:–:–.–

Extra prijzen

Mispoes – Ploeg “Eigen Stuurboord Eerst” van de Baracuda uit Utrecht
Wilhelminabokaal – Groep Sea-lions uit Wijk bij Duurstede
Galeienbokaal Dames – Ploeg “Danoontje Power” van de Wilhelminagroep uit Utrecht
Galeienbokaal Heren – Ploeg “L.O.M.P. 1” van de Sea-lions uit Wijk bij Duurstede

Getoonde informatie biedt geen garantie op uiteindelijke uitslagen. Onder voorbehoud van reken- en typefouten. Aan getoonde informatie kunnen geen rechten worden ontleend!!!
 
© 2012 Stichting Merwede Trinity Cup