MTC 2015

Klassement Startnummer Ploegnaam 2km 8km 500m MTC-tijd
Dames 4 Brandaen Loodsen Dames 00:18:03.9 01:18:07.4 00:03:43.5 00:13:07.43
Dames 3 Triton Dames 00:18:03.5 01:17:51.1 00:03:56.2 00:13:19.01
Dames 2 Wilhelmina Dames 1 00:18:02.9 01:21:19.2 00:04:04.3 00:13:39.97
Dames 1 Dames L.O.M.P. 00:18:20.0 01:21:00.0 00:04:03.5 00:13:42.25
Dames 6 Brandaen WV Dames 00:21:59.7 01:35:21.2 00:04:38.9 00:16:06.4
Dames 7 de Moederkoeken 00:24:31.7 01:52:23.4 00:04:57.1 00:18:06.48
Klassement Startnummer Ploegnaam 2km 8km 500m MTC-tijd
Heren 17 Brandaen loodsen AA 00:14:26.6 01:02:17.2 00:03:16.5 00:10:46.72
Heren 37 Brandaen Loodsen heren 00:15:32.8 01:06:29.7 00:03:26.4 00:11:28.95
Heren 32 Brandaen Loodsen Elite 00:15:36.5 01:08:15.1 00:03:23.8 00:11:33.86
Heren 20 L.O.M.P. I 00:15:49.2 01:07:30.9 00:03:27.1 00:11:37.58
Heren 15 Tekakwitha Zeeverkenners 00:15:42.8 01:08:58.9 00:03:28.1 00:11:42.48
Heren 19 Eigen Stuurboord Eerst 00:15:57.5 01:08:53.4 00:03:33.3 00:11:51.01
Heren 18 Loodsen Klimopgroep 00:16:17.1 01:06:24.1 00:03:40.7 00:11:53.98
Heren 36 Triton heren 00:16:40.0 01:12:16.6 00:03:37.8 00:12:18.83
Heren 24 L.O.M.P. II 00:16:40.3 01:13:05.4 00:03:40.7 00:12:24.86
Heren 35 Jan Baggerstam 00:16:49.3 01:15:53.5 00:03:36.8 00:12:33.71
Heren 25 Team Jan 00:16:31.2 01:14:57.8 00:03:46.7 00:12:35.61
Heren 14 Bommelding 00:16:53.5 01:14:54.9 00:03:41.9 00:12:36.20
Heren 21 Thiassi 2 00:17:28.8 01:18:40.7 00:03:40.2 00:12:57.44
Heren 33 Brandaen WV heren 00:16:41.5 01:17:48.5 00:04:05.4 00:13:07.55
Heren 12 Bernhard Beunhazen 00:18:09.8 01:18:48.6 00:03:50.0 00:13:17.98
Heren 38 Team Pitt Bull 00:18:09.3 01:20:15.6 00:04:04.7 00:13:38.00
Heren 13 GAOS 00:17:13.9 01:29:04.8 00:04:18.4 00:14:10.92
Heren 30 Stootselam 00:18:36.2 01:29:20.4 00:04:05.0 00:14:19.07
Heren 11 team kadeem 00:19:01.1 01:28:51.1 00:04:07.1 00:14:25.56
Heren 29 Atjekratje 00:20:57.4 01:42:17.8 00:04:25.4 00:16:03.36
Heren 31 Weke Sjankers 00:23:23.6 01:47:02.7 00:04:53.8 00:17:26.11
Heren 28 Schaepenkoppen 00:23:16.8 01:58:11.5 00:04:26.1 00:17:38.51
Heren 16 Wilhelmina Heren 00:19:24.8 01:55:46.0 00:05:45.9 00:17:51.22
Heren 22 Bootje 2 – Clavus Bracae 00:35:12.5 02:48:39.5 00:04:35.4 00:23:55.99
Heren 23 Bootje 1 – Non Aegre 00:16:55.5 –:–:–.– 00:03:51.5 –:–:–.–
Heren 26 Thiassi 1 00:17:58.1 –:–:–.– 00:03:43.7 –:–:–.–
Heren 27 Woeste Willem 00:19:37.1 –:–:–.– –:–:–.– –:–:–.–
Heren 39 HiHa WiVa –:–:–.– 01:20:54.2 00:04:05.6 –:–:–.–
Heren 5 Danoontje Power!!! –:–:–.– –:–:–.– –:–:–.– –:–:–.–

Wisselprijzen

Mispoes – Dames LOMP
Wilhelminabokaal – Team Pittbull
Galeienbokaal Dames – Triton Dames
Galeienbokaal Heren – LOMP 1

 

Getoonde informatie biedt geen garantie op uiteindelijke uitslagen. Onder voorbehoud van reken- en typefouten. Aan getoonde informatie kunnen geen rechten worden ontleend!!!
 

© 2015 Stichting Merwede Trinity Cup