MTC 2017

Dames

SN

Ploegnaam

2km

8km

500m

MTC-tijd

1e 4 Wilhelmina dames 00:16:49.3 01:11:02.1 00:03:46.5 00:12:25.20
2e 6 Brandaen Loodsen Dames 00:17:25.1 01:12:09.6 00:03:52.6 00:12:44.47
3e 3 Blote Vrouwenklauwen 2.0 00:18:09.9 01:16:24.9 00:03:57.9 00:13:16.93
4e 5 Ladies First 00:18:39.6 01:29:05.0 00:04:11.4 00:14:25.36
5e 2 Wedoenonsbest 00:20:41.9 01:34:14.2 00:04:16.1 00:15:19.96
6e 1 BILLEN VAN STAAL 00:22:59.9 01:47:37.2 00:04:55.2 00:17:23.75

Heren / Gemengd

SN

Ploegnaam

2km

8km

500m

MTC-tijd

1e 35 Brandaen Loodsen AA 00:14:22.4 00:59:55.5 00:03:17.0 00:10:37.31
2e 15 Eigen Stuurboord Eerst 00:15:24.4 01:01:39.5 00:03:14.6 00:10:56.91
3e 11 Eigen bakboord eerst 00:16:06.6 01:06:01.1 00:03:29.3 00:11:38.51
4e 18 Teka 47 00:16:07.9 01:09:14.7 00:03:30.9 00:11:52.54
5e 29 Loodsen Klimopgroep 00:16:37.1 01:08:08.3 00:03:29.6 00:11:54.39
6e 22 de Zware Jongens 00:16:05.8 01:10:46.4 00:03:35.5 00:12:02.35
7e 37 Roeiploeg 00:16:34.4 01:08:09.2 00:03:38.4 00:12:02.57
8e 23 L.O.M.P. II 00:16:12.6 01:10:40.9 00:03:35.6 00:12:03.80
9e 30 Brandaen Loodsen Elite 00:16:53.0 01:10:21.9 00:03:37.6 00:12:14.71
10e 14 Vreeswijks Glorie 00:16:46.9 01:11:39.3 00:03:47.1 00:12:27.53
11e 12 Bernhards Vrouwen 00:16:52.1 01:13:45.9 00:03:39.7 00:12:29.34
12e 17 Gelijk roeien is een kunst 00:17:41.5 01:14:47.8 00:03:48.6 00:12:54.46
13e 27 Thiassi 00:17:12.0 01:19:23.9 00:03:48.3 00:13:04.04
14e 36 Beter Toffer Heftiger 00:16:54.9 01:18:23.9 00:03:58.6 00:13:06.31
15e 32 De Toekomst 00:17:30.6 01:18:53.9 00:03:56.1 00:13:14.61
16e 31 Verschrikkelijke smikkelberen 00:17:42.1 01:17:39.0 00:04:02.6 00:13:19.31
17e 24 Wildevaart Maasland 00:17:40.7 01:18:20.2 00:04:07.8 00:13:26.73
18e 28 De Naate Reem 00:18:36.2 01:18:37.1 00:03:53.7 00:13:27.56
19e 33 Jeugd van Tegenwoordig 00:18:26.0 01:25:06.7 00:03:39.0 00:13:34.66
20e 34 Bommelding 00:17:38.0 01:21:45.9 00:04:06.2 00:13:37.31
21e 16 Brandaen Wilde Vaart 00:18:21.5 01:16:38.1 00:04:19.3 00:13:42.05
22e 13 Dispereert niet 00:18:48.8 01:22:28.5 00:04:30.6 00:14:22.08
23e 20 L.O.M.P. I 00:19:01.5 01:26:54.2 00:04:15.4 00:14:26.66
24e 25 Bootje 1 – Non Aegre 00:16:56.9 02:05:22.6 00:03:45.9 00:15:50.28
25e 19 kniegROEI 00:22:05.6 01:44:23.0 00:04:26.1 00:16:28.93
26e 21 Wilde Schaepenkoppen 00:21:03.4 01:41:50.8 00:05:15.9 00:16:53.67
26 Slakkenspoor 00:18:43.9 00:04:35.0
38 Eigen Bakboord Reserve 01:37:22.9 00:04:42.8

Wisselprijzen

Mispoes – Wedoenonsbest, Wilhelminagroep
Wilhelminabokaal – Naate Reem, Terwindtvaarders
Galeienbokaal Dames – Wilhelmina Dames, Wilhelminagroep
Galeienbokaal Heren – Eigen stuurboord eerst, Baracuda

Getoonde informatie biedt geen garantie op uiteindelijke uitslagen. Onder voorbehoud van reken- en typefouten. Aan getoonde informatie kunnen geen rechten worden ontleend!!!
 

© 2017 Stichting Merwede Trinity Cup