Ranglijst

Ranglijst aller tijden heren

nr groep plaats totaal jaar 500 m jaar 2000 m jaar 8000 m jaar
1 Fransiscusgroep Maasland 10.20 1994 3.17 1994 13.29 1994 0.58.51 1994
2 Pr. Bernhard/Baracuda Vreeswijk/Utrecht 10.24 2008 3.14 2008 13.47 2008 0.59.19 2008
3 Radboudgroep Amstelveen 10.24 1993 3.14 1993 13.29 1993 1.00.48 1993
4 Klaas Toxopeus Kortenhoef 10.27 1997 3.17 1988 13.34 1997 0.59.23 1997
5 Prins Bernhard Vreeswijk 10.32 2006 3.15 2006 13.55 1997 0.59.48 2007
6 Brandaen Barendrecht 10.34 2002 3.12 2013 13.41 2002 1.01.10 2002
7 Klimopgroep Waddinxveen 10.55 2008 3.21 2013 14.35 2008 1.02.15 2008
8 Baracuda Utrecht 10.59 2008 3.22 2008 14.35 2009 1.02.51 2009
9 J.P. Coen Utrecht 11.01 1992 3.22 2013 14.30 1992 1.03.08 1992
10 Tasmania Rotterdam 11.02 2009 3.23 2009 14.46 2009 1.03.07 2009
11 Dorus Rijkers Haarlem 11.04 2002 3.29 2002 14.22 2002 1.03.50 2002
12 Atlantis De Lier 11.05 2001 3.18 2004 14.23 2001 1.03.22 2002
13 Katwijkse Zeeverkenners Katwijk 11.07 1986 3.22 1986 14.22 1986 1.05.13 1994
14 Nautilus Zutphen 11.12 1997 3.27 2001 14.04 1997 1.04.40 1991
15 Wilhelminagroep Utrecht 11.20 1988 3.20 1988 14.33 1993 1.04.59 1992
16 Hollandsche Nachtegalen Alphen a/d Rijn 11.21 1994 3.20 1993 14.22 1995 1.05.08 1994
17 Het Zuiderkruis Oosterhout 11.22 2005 3.24 2005 15.00 2002 1.05.50 2005
18 Musinga-Rijn Wageningen 11.24 2007 3.28 2005/2007 15.24 2007 1.05.10 2007
19 Abel Tasman Giesbeek 11.31 2007 3.29 2007 15.05 2009 1.08.00 2007
20 Cornelis de Houtman Gouda 11.36 2006 3.23 2005 15.30 2006 1.05.43 2006
21 Joramstam Uithoorn 11.37 1991 3.23 1988 15.12 1987 1.05.02 1995
22 Tekakwitha Utrecht 11.40 2012 3.26 2012 15.37 2008 1.07.58 2012
23 Belletable Stella Maris Venlo 11.41 1988 3.30 1988 15.02 1988 1.10.51 1988
24 Triton Culemborg 11.44 1997 3.28 2012 15.22 1997 1.07.25 1991
25 Admiraal de Ruyter Krimpen aan de lek 11.44 2013 3.31 2013 15.53 2009 1.07.48 2013
26 Sea Lions Wijk bij Duurstede 11.45 2013 3.21 2013 15.51 2012 1.08.22 2013
27 Admiralengroep Uithoorn 11.53 1994 3.26 1993 15.21 1996 1.08.01 1994
28 UC Ellerstrand diverse 11.55 1997 3.48 1996 15.21 1997 1.07.57 1997
29 Waterscouting.com diverse 11.58 2004 3.32 2004 16.27 2004 1.09.14 2004
30 Tjerk Hiddes Harderwijk 11.59 2004 3.38 2004 16.01 2009 1.08.08 2004
31 Paul Krügergroep Middelburg 12.01 1989 3.36 1988 15.54 1988 1.08.50 1989
32 Ude Maërkët Ol Aalsmeer 12.06 1987 3.30 1988 15.28 1987 1.09.43 1987
33 Lodewijk van Praetgroep Mijnsheerenland 12.07 2004 3.26 2005 16.35 2004 1.10.36 2004
34 Willem de Zwijgergroep 3 Dordrecht 12.08 1995 3.48 1995 15.57 1995 1.09.30 1995
35 Sint Martinus Zaltbommel 12.10 2012 3.34 2013 16.17 2012 1.10.04 2012
36 MAzn de Ruytergroep IJmuiden 12.16 2005 3.38 2004 16.10 2003 1.11.55 2005
37 Scouting Vita Nova Schagen 12.17 2009 3.52 2009 16.12 2009 1.09.44 2009
38 Bas ’t Hart Brielle 12.21 2006 3.42 2005 15.35 1996 1.10.59 2006
39 Kon-Tiki Haarlem 12.30 2005 3.33 2005 15.47 1987 1.10.36 2004
40 Andreasgroep Kwintsheul 12.31 1989 3.35 2003 15.58 2003 1.12.03 1989
41 Phileretmai Mook 12.40 2001 3.53 2001 16.48 2001 1.13.28 2001
42 Strandvogels Oostvoorne 12.42 1988 3.39 1988 17.02 1996 1.15.32 1988
43 Club van 100 Den Haag 12.44 1997 3.45 1993 16.07 1997 1.17.25 1994
44 Olivier van Noortgroep 2 Schoonhoven 12.44 2005 3.48 2005 16.23 2005 1.14.29 2008
45 Lutemgroep Middelburg 12.44 1991 3.49 1991 16.08 1994 1.15.39 1991
46 Insulindestam Beverwijk 12.52 1994 4.01 1994 16.56 1994 1.13.51 1994
47 MKWJ Baarn 12.53 1993 3.46 1993 16.58 1993 1.17.59 1993
48 Jan van Glymesgroep Willemstad 13.02 1988 4.04 1988 17.15 1988 1.14.29 1988
49 De Geuzen Arnhem 13.04 2006 3.45 2006/2008 16.30 2006 1.22.52 2006
50 Nautilus Delft 13.08 1993 3.50 1993 15.27 1992 1.19.34 1996
51 Pampusgroep Muiden 13.17 1995 4.03 1995 17.41 1995 1.17.14 1995
52 Elisabeth van Loon Westmaas 13.23 2002 3.55 2002 17.22 2002 1.21.58 2002
53 Loevesteijn Woudrichem 13.25 1994 3.55 2003 16.38 1994 1.24.16 1994
54 Paulusgroep Mook 13.27 1995 3.59 2000 17.03 2000 1.18.48 1995
55 Lucifer Middelaar 13.32 2007 3.54 2005 17.56 2007 1.19.54 2005
56 Beatrixgroep Roermond 13.33 2002 3.52 2002 16.48 2002 1.27.41 2002
57 Prins Mauritsstam Utrecht 14.03 1988 4.15 1988 18.13 1988 1.23.08 1987
58 Peddelaars Hellevoetsluis 14.14 1996 4.08 1996 18.20 1996 1.28.12 1996
59 Absolute Beginners Zaanstreek 14.22 1986 4.09 1986 19.17 1986 1.24.12 1986
60 Scouting Montfoort Montfoort 15.06 1993 4.24 1993 19.22 1993 1.33.46 1993
61 Scouting Den Hoorn Den Hoorn 15.27 2005 4.38 2005 21.27 2005 1.27.12 2005
62 Willem de Zwijger Delft 15.46 2009 4.20 2009 21.46 2012 1.33.52 2012
63 Wetro groep Rotterdam 17.17 2007 4.42 2007 22.21 2008 1.42.21 2007
64 Stammetjes Emmen 17.52 1994 4.37 1994 24.28 1994 1.54.06 1994

Ranglijst aller tijden dames

nr groep plaats Totaal jaar 500 m jaar 2000 m jaar 8000 m jaar
1 Fransiscusgroep Maasland 11.55 1994 3.43 1993 15.22 1997 1.07.40 1994
2 J.P. Coen Utrecht 12.01 1996 3.46 1996 15.18 1996 1.10.45 1996
3 Admiralengroep Uithoorn 12.16 1994 3.54 1994 16.07 1995 1.11.47 1995
4 Brandaen Barendrecht 12.27 2012 3.46 1993 16.41 2012 1.12.02 2012
5 Atlantis De Lier 12.28 2004 3.44 2004 16.21 2003 1.12.51 2004
6 Belletable Stella Maris Venlo 12.50 1988 3.52 1988 16.21 1988 1.18.00 1988
7 Radboudgroep Amstelveen 12.50 1994 3.59 1994 16.49 1994 1.14.12 1994
8 Triton Culemborg 12.51 2009 3.52 2012 17.05 2009 1.14.49 2009
9 Wilhelminagroep Utrecht 12.53 1988 3.45 2013 15.53 1985 1.15.29 1988
10 Prins Bernhard Vreeswijk 12.57 2006 3.52 2008 17.29 2007 1.14.33 2006
11 Joramstam Uithoorn 13.00 1988 3.44 1988 17.14 1987 1.18.37 1988
12 Doortje Rijkers Haarlem 13.14 2006 3.59 2005 17.33 2006 1.17.18 2006
13 Baracuda Utrecht 13.16 1993 4.03 1993 17.00 1994 1.18.10 1994
14 Strandvogels Oostvoorne 13.26 1994 4.20 1993 17.40 1986 1.19.19 1994
15 Phileretmai Mook 13.33 2001 4.03 2002 17.32 2001 1.20.15 2001
16 Admiraal de Ruytergroep Krimpen aan de Lek 13.50 2009 4.10 2009 18.00 2009 1.22.34 2009
17 De Klimopgroep Waddinxveen 14.03 2013 3.49 2013 19.26 2013 1.21.06 2013
18 Andreasgroep Kwintsheul 14.07 2003 4.03 2004 18.05 2003 1.27.18 2003
19 Cornelis de Houtman Gouda 14.22 2007 4.10 2007 18.52 2007 1.27.40 2007
20 Satoko Kitahara Leidschendam 14.30 1992 4.12 1992 18.51 1992 1.21.34 1992
21 Olivier van Noortgroep 2 Schoonhoven 14.31 2008 4.20 2008 18.51 2008 1.27.34 2008
22 MKWJ Baarn 14.32 1994 4.13 1993 18.38 1994 1.24.36 1995
23 Johan en Cornelis de Witt Dordrecht 15.01 2008 4.27 2008 19.28 2008 1.31.09 2008
24 Waterscouting.com Diverse 15.15 2007 4.17 2007 21.01 2007 1.31.21 2007
25 Kontiki Haarlem 15.28 2004 4.01 2004 19.56 2004 1.36.37 2000
26 Nautilus Zutphen 15.28 1997 4.18 2005 20.27 2001 1.31.29 1997
27 Sint Joris s Hertogenbosch 16.12 2006 4.07 2006 20.07 2006 1.52.50 2006
28 Sea Lions Wijk bij Duurstede 17.18 2007 4.46 2007 21.40 2007 1.53.57 2007
29 Mazn de Ruytergroep IJmuiden 18.17 2004 4.32 2004 25.45 2004 1.56.53 2004
30 Bernadettegroep Utrecht 23.49 1987 7.09 1987 31.41 1987 2.20.01 1987